ТОВ «ВІДА-ТРЕВЕЛ» створена командою професіоналів, що працюють на ринку туристичних послуг з 2003 року та активно розвивається і по теперішній момент!

Наш досвід та бажання працювати на благо наших клієнтів дозволили нам стати професіоналами в організації турів за наступними напрямками: Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Грузія; Тайланд, В’єтнам, Камбоджа, Бірма, Китай, Японія; Греція, Італія Іспанія (включаюси острови), Португалія, Франція, Чехія, Хорватія, Чорногорія, Угорщина та інші Європейські країни; США, Куба, Домініканська республіка, Мексика, Бразилія, Перу, Нікарагуа та інші країни Латинской Америки, Сейшельскі острови, Маврикій, Мадагаскар, Фіджи, Мальдівські острови, Шри-Ланка, ПАР; Індонезія, Малайзія, Філіпіни, Французька Полінезія. І це далеко не весь список країн, які ми із задоволенням можемо запропонувати для вашого ідеального відпочинку.

  Також “ВІДА-ТРЕВЕЛ” спеціалізується на таких напрямках туристичних послуг як: корпоративний туризм (MICE), бронювання готелів по всьому світу, автобусні та екскурсійні тури, круїзи, покупка авіаквитків, туристичне страхування, медичний туризм.
Ми супроводжуємо наших туристів від моменту пошуку туру до його повернення в режимі 24\7 . В рамках своєї компетенції ми зажди готові запропонувати свою допомогу у вирішенні тих чи інших питань, що пов’язані з туром.
Ваш відпочинок – наша робота!

Шановні клієнти!

* У звязку з тим, що готелі по всьому світу можуть змінювати свою концепцію та послуги (в т.ч. платні), просимо Вас уточнювати достовірність інформації на офіційних сайтах готелів. ТОВ “Віда-Тревел” не несе відповідальності за будь-які зміни в описі готелів.

** ТОВ “Віда-Тревел” не несе відповідальності за зміну часу відправлення, дати відправлення авіарейсів, автобусних рейсів, поїздів, тощо. Всі претензії щодо витрат, пов`язаних з компаніями-перевізниками просимо направляти безпосередньо в ту чи іншу структуру.

*** ТОВ “Віда-Тревел” при видачі документів на туристичні послуги надає кожному клієнту страховий медичний поліс. Даний документ є прямим договором між туристом та страховою компанією. Для узгодження будь-яких моментів щодо страхових випадків, компенсацій, тощо туристам необхідно звертатись безпосередньо у страхову компанію.

Дякуємо за розуміння!